B2C e-ticaret modeli son kullanıcıya direkt satış yapabilmeni sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli Sorabula b2c e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluştur.

Sorabula B2c e-ticaret yazılımı; b2c nedir? B2c, firmadan tüketiciye satış anlamına gelmektedir. Sorabula B2C e-ticaret, firmaların ürünlerini internet ortamında satabilmesini sağlayan bir e-ticaret yazılım türüdür. Mal veya hizmet satışı yapan firmalar, b2c e-ticaret sitelerinde ürünlerini sergilerler. Müşteriler ise çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak alışveriş yaparlar. B2C e-ticaret sitelerinde firma doğrudan tüketiciye satış yapmaktadır. Herhangi bir aracı kişi ya da kurum bulunmamaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte b2c e-ticaret sitelerinin sayısı artmıştır ve tüketiciler elektronik ticareti (b2c e-ticaret) sıkça kullanmaya başlamıştır.

Teklif Al

E-ticaret sitesi kurmak oldukça kolaydır. Yapman gereken e-ticaret siten için bir isim belirlemek ve e-ticaret sitesi üzerinden satmak istediğin ürünler hakkında içerik, görsel hazırlamak. Gerisi iyi bir e-ticaret yazılımı ile gelir. E-ticaret yazılımlarımızı ücretsiz deneyebilirsin.

İnternette satış Sorabula e-ticaret siteleri ile kolayca yapabilirsin. Kendine özel bir e-ticaret sitesi kurarak internetten satış yapabilirsin. Sana tavsiyemiz kendine özel bir e-ticaret sitesi kurman ve ürünlerini kuracağın e-ticaret sitende satman daha yararlıdır.

Hayır, Sorabula e-ticaret paket kurulum ücretini bir sefer ödersin ve altyapıyı aldığın süre boyunca ömür boyu kullanırsın. İlerleyen yıllarda altyapı ücreti olarak kullandığın kadar web barındırma hizmeti ve varsa SSL, Domain ücretlerini ödersin ekstra farklı bir ödeme veya lisans ödemesi kmk ya yapmazsın.

Referanslarımız

200+ Web Tasarım Referansımız!