Sosyal medya danışmanlık paketi, işletmelerin sosyal medya sayfalarının yönetimi, iş süreçleri, sosyal medya departmanındaki personellerin geliştirilmesini kapsar.

Varlığınızı dijital dünyada da kanıtlamak ve kazancınızı arttırarak sürdürebilmek için sosyal mecralarda başarılı bir şekilde yer almanız gerekiyor. İşte bu noktada MirketWeb olarak Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter gibi dijital dünyanın nabzının attığı sosyal medya mecralarında hedef kitlenin dikkatini çekmeniz için size ihtiyacınız olan tüm yazılı ve görsel medya içeriklerini sağlıyoruz.

Dijital dünyada varlığınızı başarılı şekilde sürdürebilmeniz ve yükselebilmeniz için doğru içeriği doğru zamanda doğru müşteriye ulaştırıyoruz. Marka ve sunduğunuz ürünlerle ilgili en doğru görselleri seçip tasarlıyor, metinlerle zenginleştiriyoruz. Aylık sunumlar halinde ve hedef kitleden en yoğun geri dönüşü alabileceğiniz bir sistem ile paylaşımlarınızı yapıyoruz. Markanıza Sosyal Medyada kimlik kazandırıyor ve somutlaştırıyoruz. Marka bilinirliği yaratıyor, müşteri sayınızı arttırıp yüksek etkileşim oranına sahip bir hedef kitle ile sizleri buluşturuyoruz.

Sosyal Medya Yönetim Süreci

  • Sosyal Medya Hesaplarınız yoksa oluşturulur, düzenlemeleri yapılır.
  • Profil bilgileri, Kapak fotoğları ve firma bilgileri düzenlenir.
  • Sosyal medya hesaplarınızın içerik editörlüğü yapılır.

  • Markanızın değerlendirilmesi, rakiplerinizin analiz edilmesi.

Tasarımcılarımız kendilerini sektörünüze ve marka estetiğinize çekmek için derinlere dalarlar. İşbirlikçi sürecimiz sizi her adımda projeye dahil eder, sizi ve işinizi gerçekten temsil eden bir şey olmasını sağlarken, sizi bir sonraki seviyeye sürükler.

Teklif Al

Referanslarımız

500+ Referansımız