Hayalindeki web sitesi örneğini profesyonelimize aktar, senin için özel tasarlasın. Yeni nesil web yazılım ve tasarım uygulamaları ile mobil uyumlu ve google dostu bir web sitesine sahip ol, işinde fark yarat.

Web sitelerinde dikkat edilmesi gereken pek çok ayrıntı vardır. MirketWeb bu ayrıntılara fazlasıyla dikkat eder. Kullanıcıların site üzerinde kolaylıkla dolaşabilmeleri, firma ile kolaylıkla iletişime geçebilmeleri bunların başında gelmektedir.

Etki yaratan, yenilikçi, dijital deneyimler sunmaktan gurur duyuyoruz. Unutulmaz deneyimler yaratmanın, tüketicilerle iletişim kurmanın en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Dinamik web tasarımlarından modern dijital pazarlama stratejilerine, bugün yarattığımız özel çözümlerin yarının trendlerini aşacağına inanıyoruz. Ürününüz veya hizmetiniz ne olursa olsun, anlatacak bir hikayeniz var. Ve biz bunu söyleyecek en iyi firmayız.

Web Tasarım Süreci

  • Planlama
  • Görsel Tasarım
  • Kodlama ve Hayata Geçirme

Tasarımcılarımız kendilerini sektörünüze ve marka estetiğinize çekmek için derinlere dalarlar. İşbirlikçi sürecimiz sizi her adımda projeye dahil eder, sizi ve işinizi gerçekten temsil eden bir şey olmasını sağlarken, sizi bir sonraki seviyeye sürükler.

Teklif Al

Sorabula İnternet Hizmetleri A.Ş. web paketleri ile web sitesi yaptırdığında ilk yıl başka ücret ödemezsin, ilerleyen yıllarda web siten için ihtiyaç duyulan web barındırma ücreti, domain ve varsa ssl gibi altyapı ücretlerini yıllık ödersin. Lisans ücreti adı altında ücret ödemezsin. Ömür boyu kullanım hakkın vardır.

İnternet şuanda tüm dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Web siten varsa sende bu milyonlarca pazara ürün sunabilir, ürün satabilir ve prestij kazanabilirsin. Web sitesi pazara ulaşmanın en kolay ve en ekonomik yoludur.

Sorabula İnternet Hizmetleri A.Ş. Türkiye' de ilk kontrol panelli web sayfaları oluşturan firmadır. Kolay kullanım panelleriyle hiçbir zorluk yaşamadan web sitenin tamamını istediğin gibi yönetebilirsin. Bunun yanında Sorabula, her müşterisine özel müşteri temsilcisi atamaktadır. Müşteri temsilcin senin zorlandığın ve yetişemediğin noktalara hemen müdahale ederek sana yardımcı olmaktadır.

Referanslarımız

200+ Web Tasarım Referansımız!